Kované výrobky - inox-iron

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Kované výrobky

Oceľ
 
V súčasnej dobe sú kované výrobky, hlavne pre svoj jedinečný charakter, veľmi žiadaným artiklom. Sú ozdobou ako pre staré klasické domy, tak aj pre nové moderné stavby.
Chcete mať elegantné oplotenie okolo domu, ktoré je odolné, nenáročné na údržbu a bude dávať kúzlo rodinného sídla po dlhé roky? Zaobstarajte si kovaný plot pre celý Váš pozemok. Ponúkame Vám prvotriedne kované ploty za ceny dostupné pre každého.

Výroba:

Jedným z hlavných faktorov  pri rozhodovaní  akým spôsobom skrášliť svoje obydlie, či už zábradlím alebo oplotením, je pre 90% ľudí cena.   Preto sa klasické umelecké kováčstvo  nahrádza zámočníckou výrobou  –  to znamená , že jednotlivé prvky sa spájajú zváraním a následne upravujú tak, aby  výsledný  efekt  pôsobil  dojmom práce majstra kováča.  Takto je možné získať kovaný plot za prijateľnú cenu.Prevedenie materiálov kovaných plotov:


Na výber máte z dvoch možností  vyhotovenia.  Ako základ sa používa hladký materiál. Pokiaľ máte záujem o luxusnejšie prevedenie, použijeme materiál tepaný . Plot z tepaného materiálu vynikne hlavne pri použití patiny, ktorá mu dodá masívnejší vzhľad a upozorní na detaily hrán.Povrchová úprava:


Všetky naše výrobky sú žiarovo zinkované a následne opatrené kvalitnými farbami  v odtieňoch  podľa priania zákazníka. Takto ošetrený plot  predurčuje skutočne dlhú životnosť  bez korózie a potreby ďalšieho zásahu ľudskej ruky.   V prípade záujmu je možné hotové výrobky opatriť patinou v odtieňoch
(medená, zlatá, zelená, modrá, strieborná,) , ktorá im dodá jedinečný vzhľad.Dodávka:

Kované brány a ploty Vám zhotovíme na zákazku od jedného do troch mesiacov v závislosti od náročnosti.

 
 
 
 
 
 
 
galéria
 
 
 
 
counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky